Нещодавно, Євген Буднік повернувся з Індонезії до чемпіонату Вірменії. Футболіст ексклюзивно розповів журналісту проекту Legioners UA Віктору Гарапку про своє повернення до Вірменії, бізнес на Балі та можливе повернення у “Волинь”.
Євген Буднік народився в Луцьку. Коли майбутньому футболісту було п’ять місяців, родина переїхала до Харкова, де Буднік й розпочав футбольний шлях у місцевому ДЮСШ-16, а згодом у школі “Арсеналу”.
З 2007-ого року почав залучатися до складу основної команди харківських “канонірів”, яка виступала у другій лізі. Дебют Будніка прийшовся на матч із “Чорноморцем”, в якому він забив свій перший гол й вирішив долю матчу (1:0). Також Євген пограв у Білорусі, Чехії, Австрії, Естонії, Греції, Індонезії та Вірменії, де наразі й виступає за “Урарту”.
– Євгене, за даними #Transfermarkt у тебе доволі цікава ситуація. Минулого року ти перейшов у якості вільного агента в “Персіту”, при тому, що твоїм останнім клубом була вірменський “Урарту”. В цьому ж році тебе орендує “Урарту”, прокоментуй це, будь ласка.
– Повернувся в “Урарту”, бо в Індонезіі, до 11-ого червня не буде офіційних матчів через COVID-19, а тут перебуваю в оренді. Повернувся саме сюди, тому що мене особисто запросив головний тренер, а це для мене важливо.
– Чи були якісь конкретні пропозиції з України ?
– Вів перемовини з однією командою вищої ліги, але не зрослося.
– У тебе в профілі Instagram вказано, що ти здаєш в оренду нерухомість на Балі, як давно цим займаєшся ?
– Зайнявся цим, коли закрили футбол в Індонезії, і ми із сім’єю були якраз на Балі.
– Паралель з минулим питанням, граючи в різних країнах, зарплати отриманої за період футбольної кар’єри – не вистачатиме на гідну старість ? Як сильно “футбольний прибуток” в Індонезії відрізняється від України ?
– У кожної людини вимоги до життя різні, комусь вистачає, комусь завжди хочеться більшого. В Індонезії зарплати на рівні вищої ліги України.
– За даними порталу Transfermarkt, у сезоні 16/17 та у сезоні 18/19 – в тебе не було клубу, чому так сталось ?
– Не пригадую щоб у мене не було команди.
– Ти пограв у Чехії, Білорусі, Австрії, Естонії, Греції, Індонезії та Вірменії. Наскільки важко адаптуватися у нових країнах, за такої швидкої зміни чемпіонатів ?
– Адаптація завжди є – і завжди різна, все залежить від самого футболіста, чи знає він мову та наскільки він комунікабельний.
– У якому чемпіонаті, з вище перелічених, темп гри та прийняття рішень є найшвидшими ?
– У Чехії та Австрії – швидкий футбол. Якість футболу в Греції – хороша.
– Твоя дружина веде YouTube-канал. Чи не думав стати блогером, та поєднувати цю сферу діяльності з футболом, як Мілевський, наприклад ?
– Так, у дружини є блог, але це скоріш як хобі. Я думав про свій подкаст в майбутньому, хотів би запросити відомих футбольних та навколо футбольних особистостей.
– І на останок, чи плануєш ти під завершення футбольної кар’єри повернутись в УПЛ, або ж, можливо у “Волинь” ?
– Було б добре, але скоріш за все – “Метал”. Цьому клубу я зобов’язаний усім, він зробив з мене футболіста.