ГоловнаНовини"Динамо" Тбілісі - чемпіон Грузії з футболу

“Динамо” Тбілісі – чемпіон Грузії з футболу

У заключному турі Національної ліги чемпіонату Грузії з футболу “динамівці” Тбілісі обіграли “Мерані” – 3:0 і вдруге поспіль стали чемпіонами країни!

Вже у першому таймі підопічні Чіско Муньйоса оформили комфортну перевагу. Рахунок з пенальті на 25-ій хвилині відкрив Нодар Кавтарадзе, а за кілька хвилин до свистка на перерву відзначився Георгій Габедава.

Другий тайм зустрічі пройшов доволі спокійно, і господарі обмежилися лише одним забитим голом. Дубль оформив Габедава. У 18 турі Національної ліги “Динамо” Тбілісі набрало 40 очок і на чотири бали випередило “динамівців” Батумі.

“Динамо” Тбілісі вдруге поспіль став чемпіоном Грузії. В цілому – на рахунку столичного клубу 18 титулів найсильнішої команди країни. Додамо, що у складі “Динамо” – чемпіоном став український захисник Іван Трубочкін. На рахунку футболіста – 5 матчів у чемпіонаті й 1 в кубку.