ГоловнаРезультати матчів"АЕК" поступився "Волосу", але вийшов до 1/2 Кубку Греції

“АЕК” поступився “Волосу”, але вийшов до 1/2 Кубку Греції

У матчі-відповів Кубку Греції “АЕК” на виїзді мінімально поступився “Волосу” – 0:1. Перший поєдинок в Афінах завершився з рахунком 4:2 на користь підопічних Маноло Хіменеса – “АЕКа”.

Український півзахисник Євген Шахов вийшов в стартовому складі “АЕКа”. Олег Данченко – залишився в запасі, а Дмитро Чигринський не потрапив в заявку. В першому таймі “Волосу” вдалося відіграти один м’яч і для того, щоб пройти в наступне коло турніру, господарям був потрібен всього один гол.

Однак Шахову з партнерами вдалося втримати мінімальну перевагу за сумою двох зустрічей, незважаючи на те, що “АЕК” догравав поєдинок вдесятьох. Відзначимо, що наш легіонер-півзахисник провів на полі 83 хвилини і був замінений.