ГоловнаНовини"Альбасете" із Зозулею вирвав нічию на останніх секундах матчу

“Альбасете” із Зозулею вирвав нічию на останніх секундах матчу

Зозуля і КО мали серію з 4 матчів без перемог. Неприємну статистику можна було перервати, оскільки суперник “Логроньєс” виступав ще гірше – 7 турів без перемог та місце над зоною вильоту.

Картина матчу цілком відповідала нинішньому стану команд – обмаль моментів і ударів по воротах. “Альбасете” взагалі забув про атаку, сконцентрувавшись на боротьбі. Команда в пасиві якої аж 5 жовтих карток, одна з котрих дісталася Зозулі. Навіть з попередженням в пасиві – Роман став найкращим у складі своєї команди за версією “SofaScore”.

“Логроньєс” стараннями Нано вийшов вперед на 75-ій хвилині. Майже одразу, Зозуля розігнав прекрасну контратаку, але партнери залізли у офсайд. Вигризти очко, удалося на останніх секундах, коли – Ортуньйо замкнув подачу з правого флангу. Нічия – 1:1, не дозволила “Альбасете” залишити останнє місце у таблиці.