ГоловнаРезультати матчів"Андерлехт" Михайліченка вилетів з Кубку Бельгії, за крок до фіналу

“Андерлехт” Михайліченка вилетів з Кубку Бельгії, за крок до фіналу

“Андерлехт” зустрічався з “Генком” в поєдинку 1/2 Кубку Бельгії – 1:2. Українець Богдан Михайличенко залишився на лаві запасних, а з’явився на полі лише на 62-ій хвилині зустрічі.

На той час, “Генк” вів у рахунку – 2:0. Голами відзначились Онуачу й автогол на рахунку Міазги. Через дві хвилини після виходу українця “Андерлехт” отримав чисельну перевагу, після видалення Лукуми. На 73-ій хвилині футболіст “Андерлехта” Адрієн Требель – забив чудовий гол зі штрафного удару.

Більшого підопічні Венсана Компані добитися не змогли. Наш легіонер, Богдан Михайліченко відіграв до фінального свистка, проте результативними діями не відзначився.