ГоловнаРезультати матчівЗубков дублем допоміг "Ференцварошу" обіграти "Фехервар"

Зубков дублем допоміг “Ференцварошу” обіграти “Фехервар”

“Ференцварош” Сергія Реброва вже як чинний чемпіон Угорщини в 31-му турі чемпіонату Угорщини на виїзді зустрічався з “Фехерваром”.

Півзахисник національної команди країни Олександр Зубков вийшов на поле в стартовому складі “Фраді”, а Ігор Харатін не потрапив в заявку. Ще один футболіст з нашої країни, Іван Петряк, весь матч захищав кольори “Фехервара”.

Героєм поєдинку став Олександр Зубков, котрий на 34-ій і 53-ій хвилинах оформив дубль у воротах господарів, які зуміли відповісти лише одним голом Неманьї Ніколіча. Українець відіграв 69 хвилин і був замінений.

У результаті 2:1 – перемога “Ференцвароша”, який після перемоги в чемпіонській гонці не дозволяє собі розслабитися.