ГоловнаРезультати матчівМакаренко допоміг відірватись "Кортрейку" від зони вильоту

Макаренко допоміг відірватись “Кортрейку” від зони вильоту

У 24-ому турі Ліги Жупіле “Мускрон” приймав “Кортрейк”. Вже на початку матчу гостям вдалось відкрити рахунок. Зіньйо Гано забив головою з передачі Шевальє. Під кінець першого тайму “Кортрейк” подвоїв перевагу, Анте Палаверса відмітився забитим м’ячем.

На 64-ій хвилині 17-ти річний захисник “Мускрона” Арфанг Гує заробив вилучення та привіз пенальті у ворота господарів.

Фаїз Селемані впевнено реалізував одинадцятиметровий – це був останній гол у матчі, отож фінальний рахунок у матчі – 0:3, на користь гостей. Євген Макаренко вийшов у складі “Котрейка” із стартових хвивлин та провів на полі 88 хвилин. Варто також зазначити, що перемога “Кортрейка” дозволила відірватись команді на 10 очок від зони вильоту.