ГоловнаНовиниРебров : "Мені дуже шкода, що ми не змогли виграти матч"

Ребров : “Мені дуже шкода, що ми не змогли виграти матч”

Головний коуч “Ференцвароша” Сергій Ребров прокоментував клубному сайту ФК “Ференцварош” нічию з “Кішвардою” – 0:0, яка не дозволила його команді достроково виграти чемпіонський титул.

“Мені дуже шкода, що ми не змогли виграти матч. Судячи з нашої сьогоднішньої гри, ми не заслужили перемоги. Ми не могли діяти досить агресивно, це проблема, я навіть не знаю, що було б, якби у нас не було 13 очок на нашу користь. Хлопцям потрібно пам’ятати, яких успіхів ми досягли раніше, що в цьому сезоні ми були в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Гравців потрібно запитати, чи хочуть вони закрити сезон, чи вже думають про перерву. Те, що поле було недостатньо хорошим, теж сприяло грі команди. Ми втратили багато м’ячів у першому таймі через це, це попереджало гравців бути обережними, але я намагався спонукати їх атакувати якомога більше. Також треба визнати, що ми грали проти компактного суперника. Сьогодні ми хотіли достроково оформити чемпіонський титул. Наша перевага в 13 очок заслужена, ми намагаємося стати чемпіонами якомога швидше.

Я розчарований грою, яку ми показали сьогодні, іноді ми занадто багато грали в обороні”, – розповів Ребров.