ГоловнаНовиниШахов голом своєму колишньому клубу допоміг "АЕКу" втримати нічию з "ПАОКом" (Відео)

Шахов голом своєму колишньому клубу допоміг “АЕКу” втримати нічию з “ПАОКом” (Відео)

У 18-му турі грецької Суперліги зустрічалися одні із лідерів місцевого чемпіонату “ПАОК” та “АЕК”. Вже на 18-й хвилині матчу рахунок відкрив український півзахисник Євген Шахов. Під завісу першого тайму “двоголові орли” зрівняли рахунок у зустрічі.

Ще один українець Дмитро Чигринський розпочав поєдинок на лаві для запасних та з’явився на полі на 86 хвилині. Попередні чотири матчі захисник не потрапляв до заявки, попри травму.

В підсумку команди ще раз обінялися голами у другому таймі та розписали бойову нічию 2:2.

Відзначимо, що Євген Шахов забив гол своїй колишній команді, адже він виступав за неї у 2016-2019 рр. Це вже другий гол для Євгена Шахова за “АЕК”. До грецького клубу українець приєднався минулого літа як вільний агент. Перед цим півзахисник виступав за італійський “Лечче”.