ГоловнаРезультати матчів"Шахтар" Григорчука дебютував із перемоги у новому сезоні

“Шахтар” Григорчука дебютував із перемоги у новому сезоні

У першому турі чемпіонату Білорусі відбулась дуель українців. Солігорський “Шахтар” Романа Григорчука та Романа Дебелка приймав ФК “Мінськ” Євгена Чаговця. Щоправда Григорчук керував грою своєї команди у якості тренера, а Євген вийшов на поле із стартових хвилин у якості гравця.

Протягом першого тайму цікавих подій у матчі не відбулось, окрім отриманої жовтої карти з боку гостей, а от у другому таймі команди почали грати жорсткіше та почали отримувати жовті картки. Кожна із команд отримала по 2 жовті у другому таймі. На 83-ій хвилині матчу Дембо Дарбо вивів “Шахтар” вперед – 1:0, команди більше не забивали, отож матч завершився перемогою господарів.

Також варто відзначити, що на 90+2-ій хвилині, на поле вийшов Роман Дебелко, який провів одну хвилину на полі.