Головна Новини Шевченко : "Певний тиск гравці відчуватимуть, це нормально"

Шевченко : “Певний тиск гравці відчуватимуть, це нормально”

Sport.ua : Головний коуч національної команди країни Андрій Шевченко провів прес-конференцію напередодні старту національної команди на Євро-2020.

Мені дуже приємно, що нас дуже добре зустріли в Бухаресті. Велика подяка організаторам. Нас вже відвідав Мірча Луческу. Хлопці добре розмістилися, ми дуже задоволені умовами.

Чи допомагає вам Флорін Чернат, який раніше грав в “Динамо” ?
Ми перебуваємо в контакті з Чернатом, він допомагає нашій команді.

Наскільки важлива для вас робота Луческу в “Динамо” ?
Мірча провів чудову роботу, виграв чемпіонат, відмінна гра. У збірній традиційно найбільше представлені гравці з двох клубів: “Динамо” і “Шахтаря”. Мірча працював у обох клубах, він дуже успішний тренер. Довгий час у нас працював, однозначно допомагає українським футболістам рости.

Наскільки українські футболісти будуть відчувати тиск перед Євро ?
Певний тиск гравці відчуватимуть, це нормально. Думаю, це приємний тиск. Все-таки, це фінальна частина, один з найвідповідальніших моментів. Хлопці повинні насолодитися цим почуттям тиску, воно дуже приємне і ми повинні впоратися з ним. Ми однозначно не нагнітаємо якусь обстановку, працюємо за планом. У є кілька днів, щоб краще підготуватися. Будемо максимально використовувати ці дні, щоб підготуватися до першої гри, яка буде дуже важливою і важкою.

Про що ви розмовляли з Луческу в Бухаресті ?
По-перше, він приїхав привітатися з нами. Мірча працює в Україні, але при цьому він не встряє в нашу роботу. Якщо нам щось потрібно, тоді він допомагає. Ми виконуємо свою роботу і команда очікує початку турніру.

Чи задоволені заключним етапом підготовки до турніру ?
Так, я задоволений тим, як команда пройшла цей 21 день. Це були заплановані тренування, хлопці були трохи під навантаженнями. Коли ми вже виходили з навантажень, особливо в останній грі, я побачив свіжість у команди. Дуже задоволений тим, як вона провела цю гру.

Чи стежить Україна за проблемами збірної Нідерландів. Як наша команда планує використовувати проблеми суперників і нейтралізувати Депая ?
В команді Нідерландів немає слабких позицій. Що стосується індивідуальностей, то там є не тільки Депай, але і ряд футболістів, до яких ми ставимося дуже серйозно. Наша ставка на командну гру, індивідуально ні з одним футболістом ми грати не будемо. У нас є чітка конструкція гри, якої ми дотримуємося.

Що ви можете сказати про полеміку навколо нової форми збірної України і про реакцію на неї в Росії ?
Напевно, ви маєте неточну інформацію. Яка полеміка? Ця форма була схвалена УЄФА, не бачу тут причин для якихось суперечок.

Чи не плануються якісь додаткові антиковідні заходи перед Євро ?
У нас є протокол, якого ми дотримуємося. Зараз підвищена увага до цього, судячи з останніх новин. У Іспанії, Швеції є проблеми, але ми намагаємося дотримуватися всіх заходів безпеки, які є. У нас є список людей, які можуть відвідувати команду. Крім цих людей до нас більше ніхто приходити не буде, – розповів Шевченко.

 

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Актуальне

Коментарі

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x