ГоловнаРезультати матчів"Торпедо-БелАЗ" з українцями в складі, вийшов у півфінал Кубку Білорусі

“Торпедо-БелАЗ” з українцями в складі, вийшов у півфінал Кубку Білорусі

Клуб з Жодіно, за який виступають троє українців, Юрій Габовда, Алан Ауссі та Ернест Астахов, фактично вирішив питання виходу в 1/2 фіналу Кубку Білорусі, ще в першому матчі, розгромивши “Арсенал” з рахунком 3:0 у себе вдома.

Тому головний тренер команди Юрій Пунтус, виставив на матч-відповідь неосновний склад. Перший тайм пройшов доволі спокійно, без небезпечних моментів. Друга половина видалась активнішою, було багато боротьби на полі, проте голів не було забито – 0:0.

У складі “Торпедо”, з перших хвилин з’явився оборонець Ернест Астахов, Алан Ауссі, вийшов на поле, після перерви, на 67-ій хвилині. Юрій Габовда – участі у поєдинку не брав.