ГоловнаРезультати матчівБескоровайний відзначився голом в Кубку Словаччини (Відео)

Бескоровайний відзначився голом в Кубку Словаччини (Відео)

У чвертьфінальному матчі Кубку Словаччини, друголігова “Банська Бистріца” зустрічалась із “Дунайською Стредою”.

Домашня команда, розпочала гру доволі жваво, вже на 2-ій хвилині, швидким голом відзначився Купчик. Проте, згодом, гості змогли відновити перевагу, м’яч у свій актив записав Мюллер, на 20-ій хвилині. Команди пішли на перерву за нічийного рахунку, 1:1.

Друга половина гри, стала вдалою для українського оборонця “Дунайської Стреди” Данила Бескоровайного, захисник на 66-ій хвилині, вивів свою команду вперед. Проте, вже через 3 хвилини, суперник зрівняв рахунок, гол забив Фріммель. Доля поєдинку вирішилась у компенсований арбітром час, на 94-ій хвилині, півзахисник Тот, встановив остаточний результат на табло, 3:2, “Банська Бистріца”, прямує у півфінал.