ГоловнаРезультати матчівБохашвілі відзначився дебютним голом за "Паханг" (Відео)

Бохашвілі відзначився дебютним голом за “Паханг” (Відео)

У поєдинку 4-го туру Суперліги Малайзії “Паханг” зустрічався із “Сабахом”.

Новачок “Пахангу”, український форвард Євген Бохашвілі, вийшов у стартовому складі своєї команди. Перший тайм завершився безгольовою нічиєю – 0:0. Запам’ятались лише жовті картки, у складі “Пахангу” – троє гравців отримали попередження, а от у гостей – лише один футболіст.

Початок другої половини гри, склався для гостей не надто вдало, на 55-ій хвилині, дебютним голом у матчі, а також у складі “Пахангу” – відзначився Євген Бохашвілі. Після розіграшу штрафного удару, голкіпер кулаками вибив м’яча, український форвард скористався відскоком й вколотив м’яча у ворота. На 70-ій хвилині, домашня команда, оформила комфортну перевагу, другий м’яч на рахунку Лі Така.

Гості ж спромоглись, лише на один результативний удар, Рамадані записав своє прізвище у протокол матчу на 80-ій хвилині. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Пахангу” – 2:1.