ГоловнаНовиниДанченко дебютував з невдачі у складі "АЕКа"

Данченко дебютував з невдачі у складі “АЕКа”

Грецький клуб мінімально поступився на виїзді “Смірнісу”, проте продовжив боротьбу в Кубку Греції за підсумком двох поєдинків.

Новоспечений новачок грецького “АЕКа” Олег Данченко вперше вийшов у складі грецького клубу у компанії ще двох українців – Євгена Шахова та Дмитра Чигринського.

Сам поєдинок для українців та загалом для “АЕКу” склався не найкращим чином. Гості пропустили два голи ще в першому таймі, правда один м’яч все-таки сквитали.

Весь другий тайм противник насідав, але більше забити не зміг. У підсумку, хоч і програвши з рахунком 1:2, в 1/4 все-таки пройшов “АЕК”.

Що правда, пцылий поэдинок за свою команду з українців провів тільки Дмитро Чигринський. В той час, як Шахов був замінений на 63-й хвилині, а Данченко, для якого це був дебютний поєдинок за “АЕК”, і зовсім провів на полі лише першу половину зустрічі.