ГоловнаНовини"Фехервар" Івана Петряка вибив "Ференцварош" Реброва, Харатіна та Зубкова з кубку Угорщини

“Фехервар” Івана Петряка вибив “Ференцварош” Реброва, Харатіна та Зубкова з кубку Угорщини

Угорський “Ференцварош” на чолі з українським тренером Сергієм Ребровим поступився в 1/8 кубка Угорщини в боротьбі з прямим конкурентом за титул.

Господарі виявились сильнішими, попри те, що гості першими повели у рахунку на 13 хвилині. Проте одразу вже через 4 хвилини господарі зрівняли з одинадцятиметрового удару. На 40-й хвилині господарі зуміли здобути перевагу і втримати до кінця поєдинку.

У стартових складах обох команд вийшли українці – у Фраді це вінгер Олександр Зубков та опорний хавбек Ігор Харатін, а у “Фехервару” – вінгер Іван Петряк. Усі троє були замінені на 76-77 хвилинах.