Головна Новини Коваленко : "В "Аталанті" дуже хороший клімат в колективі"

Коваленко : “В “Аталанті” дуже хороший клімат в колективі”

Півзахисник “Аталанти” Віктор Коваленко розповів у інтерв’ю Zbirna.com про адаптацію в італійській команді :

Ти вже більше місяця в “Аталанті”. Скільки сам відводив собі часу, щоб повністю освоїтися в новій команді ?

Я прямо так не загадував – конкретні терміни не ставив. Але розумів, що до нового життя і до нових вимог звикну не відразу. Зізнаюся, зараз мені набагато легше, тому що я потрапив в команду, де всі – тренери і гравці – налаштовані один до одного дуже доброзичливо.

Звичайно, заважає мовний бар’єр, зараз посилено вчу італійську. Важко спілкуватися, хоч по-футбольному я все розумію. Знання мови дуже важливо в Італії. Почав її вивчення, як тільки дізнався, що переходжу в Бергамо, зараз займаюся з викладачем.

Ну і, звичайно, Руслан Маліновський дуже сильно допомагає, якщо я щось не розумію до кінця. Він і його дружина підказують нам, мені і моїй дівчині, і в побуті. Загалом, умови для того, щоб грати, створені ідеальні. Все залежить тільки від мене, від моєї роботи.

Про тренування Джан П’єро Гасперіні в Україні складають справжні легенди, вашого тренера порівнюють з Валерієм Лобановським. Ти витримуєш запропоновані ним навантаження ?

Перший час було важко, але зараз вже звик. Справа в тому, що в Бергамо я приїхав прямо зі зборів, в “Шахтарі” ми тільки приступили до роботи після відпустки. Але коли трохи набрав форму, втягнувся. З цим немає ніяких проблем.

Високою інтенсивністю гри тебе, втім, не можна налякати. У “Шахтарі” ти ж завжди був лідером за кількістю бігової роботи, в тому числі на хорошій швидкості. Чи не так ?

По тестах рекорди ніколи не встановлював, але в іграх, дійсно, міг виконувати великий обсяг. Здоров’я, Слава Богу, дозволяє. У “Аталанти”, безумовно, все трохи по-іншому, але хлопці мене підтримують. Кажуть, що всі так починали, а найважливіше, що з фізики наша команда одна з найкращих в європейському футболі, і це дозволяє демонструвати яскраву і результативну гру.

Тактика Гасперіні тобі зрозуміла ?

Думаю, так. Спочатку були якісь нюанси, але зараз я вже розумію, хто куди біжить і відкривається. І хто потім кого пресингує.

Головний тренер з тобою часто спілкується ?

Не надто часто, але ми розмовляємо. Коли у мене було невелике ушкодження, Містер підходив, підбадьорював мене. Повторюся, в “Аталанті” дуже хороший клімат в колективі.

Коли чекати твого дебюту в Бергамо ?

Сподіваюся, що це станеться вже незабаром. Я працюю і прагну показати тренеру, що можу принести користь команді, – сказав Коваленко.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Актуальне

Коментарі

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x