ГоловнаНовиниМакаренко : "У першому таймі була невелика нервозність"

Макаренко : “У першому таймі була невелика нервозність”

Великий футбол : Півзахисник бельгійського “Кортрейку” та національної команди країни Євген Макаренко прокоментував нічийний результат у товариському матчі проти команди Бахрейну (1:1).

Дякую уболівальникам, які прийшли на стадіон. На жаль, ми не порадували нашу футбольну країну позитивним результатом. Андрій Миколайович на установці говорив, що ми повинні вигравати. На останніх хвилинах зрівняли рахунок, створили недостатньо гольових моментів. Моменти були, але не довели їх до кінця.

Трубін каже, що ця нічия – його вина…
Ні в якому разі це не вина Трубіна, тому що футбол – командна гра. Хтось помилився, хтось не підстрахував, не забили.

Наскільки в збірній задоволені структурою гри без лідерів ?
Сьогодні завданням було відпрацювати зв’язки та конструкцію гру, які вимагає тренерський штаб. Моментами виходило, моментами ні. У першому таймі була невелика нервозність. Може, через тривалу перерву. Моментами добре виходили з оборони, моментами робили помилки, даючи супернику передумови для атак і контратак.

Зараз отримаєте три дні відпочинку на фінішному етапі підготовки…
Тренерський штаб сказав, щоб ми три вихідних провели з розумом, відпочили з сім’ями, набралися позитивних емоцій і повернулися до другого збору повні сил.