ГоловнаНовиниУ шостому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на виїзді зіграв внічию з...

У шостому турі Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” на виїзді зіграв внічию з “Інтером” – 0:0!

У першому таймі матчу кілька раз у карному майданчику “Гірників” виникали пожежі, але до взяття воріт не призвело. В “Інтера” тричі завершував атаку Мартінес. Одного разу після його удару українську команду врятував каркас воріт. У “Шахтаря” до перерви запам’ятався потужний удар Додо – Хандановіч зіграв надійно.

На старті другого тайму матчу Трубін у неймовірному стрибку врятував гірників після удару Лукаку. Через кілька хвилин вже Хандановіч відбив удар Тете.

“Шахтар” посів третє місце і весною буде грати у Лізі Європи. “Інтер” покидає єврокубки.