ГоловнаРезультати матчівУкраїнець взяв участь у бельгійській перестрілці

Українець взяв участь у бельгійській перестрілці

У 31-ому турі бельгійського чемпіонату “Васланд-Беверен” приймав “Сент-Трюйден”.

Вже на другій хвилині матчу господарі відкрили рахунок у матчі, а під кінець першого тайму один із гравців “Васланд-Беверена” отримав червону картку. За кілька хвилин після червоної картки, з боку господарів, гості зрівняли рахунок – 1:1 перший тайм добіг свого логічного кінця.

У другому таймі нападник команди українця –  Мбойо узяв на себе ініціативу та забив дубль у ворота господарі. А “Васланд-Беверен” у свою чергу, вже грали у 9-ох, тому що, один із гравців отримав ще одне вилучення. Господарі відквитали одного м’яча, але це їм не допомогло. На 84-ій хвилині матчу Сузукі поставив крапку  в матчі, зробивши рахунок на табло – 2:4.

Зазначимо, що українець – Філіппов вийшов на поле на 85-ій хвилині матчу та провів на ньому 6 хвилин.