ГоловнаНовиниЯремчук : "Усе було в наших руках, але у футболі трапляються невдачі"

Яремчук : “Усе було в наших руках, але у футболі трапляються невдачі”

Форвард “Гента” та національної збірної України Роман Яремчук поділився у коментарі офіційному сайту враженнями від поєдинку своєї команди в першому турі  проти “Мехелена” – 2:2, в котрому йому вдалося відзначитися результативним ударом.

“Ми дійсно слабо провели першу частину матчу проти “Мехелена”, але після перерви діяли гостріше й перспективніше. Ми зуміли забити швидкий м’яч на початку другого тайму, що надало нам необхідного імпульсу. Усе було в наших руках, але у футболі трапляються невдачі.

Ми розчаровані, що не вдалося перемогти. Вже за тиждень у нас наступний матч — у Льєжі проти “Стандарду”. Для нас увесь сезон проходить під гаслом “Усе або нічого!”, і ця гра не стане виключенням. Узагалі для футболіста найважливіший той поєдинок, який відбудеться найближчим часом. Ми поїдемо туди битися за перемогу”, – розповів Яремчук.