ГоловнаРезультати матчів"Ференцварош" здобув перемогу у матчі із 7-ма голами

“Ференцварош” здобув перемогу у матчі із 7-ма голами

У 26-ому турі угорської OTP BANK ліги “Ференцварош” приймав “Пакш”.

Вже на перших хвилинах матчу “Пакш” заробив пенальті та вийшов вперед – 0:1. На 22-ій хвилині матчу “Фраді” зрівняв рахунок у матчі. До кінця першого тайму команди  більше не забивали – 1:1.

На початку другого тайму “Ференцварош” реалізував пенальті – 2:1. На 62-ій подвоїв перевагу “Фраді” Роберт Мак – 3:1. На 75-ій підопічні Реброва забили знову – 4:1. Під кінець матчу “Пакш” зумів відіграти одного м’яча, але за хвилину після забитого м’яча “Пакшем” “Ференцварош” поставив крапку у матчі, забивши п’ятий м’яч у грі – 5:2, впевнена перемога “Фраді”.

Додамо, що Олександр Зубков вийшов із стартових хвилин матчу, але поперерві був замінений. А от, Ігор Харатін пропустив гру через позитивний тест на коронавірус.