ГоловнаНовиниУкраїнський захисник Чеберко посприяв впевненій перемозі "ЛАСКа" над "Рідом"

Український захисник Чеберко посприяв впевненій перемозі “ЛАСКа” над “Рідом”

Господарі відвантажили супернику два м’ячі ще в першому таймі, коли українця на полі не було. Рахунок відкрив Гойгінер, а перед свистком на перерву його підтримав Еггештайн.

Чеберко замінив Візінгера на 69 хвилині. Екс-оборонець “Зорі” отримує ігровий час вже у другому матчі чемпіонату поспіль, що можна вважати позитивом після тотального ігнорування на початку сезону. Євген був не надто обережним в передачах, проте у боротьбі не поступався. Під завісу зустрічі Райтер оформив розгром “Ріда” – 3:0.

Перемога дозволила “ЛАСКу” вийти у лідери чемпіонату Австрії. Зальцбург зазнав несподіваного фіаско у грі з “Адмірою” і тепер поступається команді Чеберка одним очком.